Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
56185
25.05.2012, 12:54
Ale mamy na to jakieś potwierdzenie/źródło czy sobie jedynie wesoło spekulujemy?
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
misiek_86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek_86
Znajdź inne posty napisane przez misiek_86