Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline
#
56184
25.05.2012, 12:23
misiek_86
napisał(a):
Ciekawostka:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nosic_sukcesy/
Arek trzyma koszulkę z numerem 6. Czy to oznacza, że Bunoza jest na wylocie? Czy może po prostu zgodził się na zmianę numerku?
Raczej zmiana numeru. Zwłaszcza że bunoza obiecującco się zapowiada i powinni go zatrzymać i jovanovicia na PO i ściągnoć LO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
jendrus
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jendrus