Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
56182
25.05.2012, 12:10
Ciekawostka:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nosic_sukcesy/
Arek trzyma koszulkę z numerem 6. Czy to oznacza, że Bunoza jest na wylocie? Czy może po prostu zgodził się na zmianę numerku?
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
misiek_86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek_86
Znajdź inne posty napisane przez misiek_86