wislak68 napisał(a):

|
Oglądał ktoś? Jak wyszło?
|
Dla mnie osobiście najbardziej wymowne były telefony Pośpieszalskiego do kolejnych członków komisji Millera i ich odmowa uczestnictwa w programie. Ich niechęć do rozmowy z prof. Biniendą, który rzeczywiście w sposób spokojny i kompetentny (to moje osobiste przyznaję, że czysto subiektywne wrażenie laika) argumentował wyniki swoich badań. Co zaś najważniejsze wreszcie w sposób jednoznaczny, zostały przedstawione funkcje które piastuje i Jego osiągnięcia naukowe. Dość zabawnie wobec tego wyglądały nagrane próby dyskredytowania go przez płk. i mjr jakichś tam z komisji Millera, którzy ani wyników swoich badań, ani swojej wiedzy nie mają odwagi skonfrontować.