Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56179
Stary 25.05.2012, 11:19
Dobrze, że nie słychać ostatnio nic o sprzedaży Meliksona. To kwestia kluczowa dla postawy Wisły w przyszłym sezonie. Jeśli Izraelczyk odejdzie to będzie bardzo, bardzo źle, bo to jedyny obok Ilieva pomocnik prezentujący dobrą jakość w ofensywie. Chcę tylko przypomnieć, że po odejściu Szymkowiaka, na dobrego ofensywnego pomocnika/rozgrywającego czekaliśmy 7 lat (!!!). Cóż tak sprawnie i z rozmachem działa klub właściciela z ambicjami sięgającymi Ligi Mistrzów, który nie przebacza trenerom najmniejszej porażki.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując