Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56178
Stary 25.05.2012, 10:36
cfa napisał(a):Wyświetl post
No jak gdzie ? No jest jeden wawelski

Oj tam niektórzy piłkarze mogą byc zapatrzeni w dany klub jak np Czekaj, albo są nie mają menago (wtedy raczej kariery nie robią).
No generalnie to dokładanie tak jest jak ze smokami - każdy wie jak smok wygląda, wszyscy podobnie je opisują, niektórzy wiedza nawet gdzie są ale nikt ich nie widział. Zbiorowa halucynacja. Z piłkarzami i z ich ambicja większa niż chęć zysku ich manago jest podobnie. Każdy wie że są ale nikt nie wie gdzie

Edit:
Oczywiście nie było moją intencja piętnowanie ambicji chłopaków - np Czekaja tak jak wymieniłeś. Jestem całym sercem za ambitnymi młodymi piłkarzami, natomiast większość ich kolegów, z tego co widzę, działa wedle powyższego schematu. Odsetek ambicji maleje wraz z wiekiem - im piłkarz starszy, im więcej obowiązków na głowie, im większa odpowiedzialność za rodzinę tym bardziej zwraca uwagę na pieniądze. Czasami już tylko na to.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 25.05.2012 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując