cfa napisał(a):

No jak gdzie ? No jest jeden wawelski
Oj tam niektórzy piłkarze mogą byc zapatrzeni w dany klub jak np Czekaj, albo są nie mają menago (wtedy raczej kariery nie robią).
|
No generalnie to dokładanie tak jest jak ze smokami - każdy wie jak smok wygląda, wszyscy podobnie je opisują, niektórzy wiedza nawet gdzie są ale nikt ich nie widział. Zbiorowa halucynacja. Z piłkarzami i z ich ambicja większa niż chęć zysku ich manago jest podobnie. Każdy wie że są ale nikt nie wie gdzie
Edit:
Oczywiście nie było moją intencja piętnowanie ambicji chłopaków - np Czekaja tak jak wymieniłeś. Jestem całym sercem za ambitnymi młodymi piłkarzami, natomiast większość ich kolegów, z tego co widzę, działa wedle powyższego schematu. Odsetek ambicji maleje wraz z wiekiem - im piłkarz starszy, im więcej obowiązków na głowie, im większa odpowiedzialność za rodzinę tym bardziej zwraca uwagę na pieniądze. Czasami już tylko na to.