Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56175
Stary 25.05.2012, 10:15
thechris napisał(a):Wyświetl post
(...)

Zieńczuk to emeryt, nigdzie nie napisałem, że nim nie jest. Kolejny raz problem z czytaniem... Co nie zmienia faktu, że w zakończonym sezonie forumowa gwiazda Iliev mógł Markowi buty czyścić. Wisła nie ma w kadrze żadnego przyzwoitego skrzydłowego dlatego od biedy Zieńczuk mógłby być. Ale podkreśliłem, że to pójście na łatwiznę. Tak samo z emerytem Głowackim, który w odróżnieniu od Zieńczuka jest dość porcelanowy. Również pójściem na łatwiznę będzie ściągnięcie Pawełka. Tak samo Brożka, który na emeryta w najbliższym sezonie będzie jeszcze za młody ale w przyszłym roku stworzyłby z Żurawiem najmocniejszy duet napastników w Lidze Ambasadorów, którą można by utworzyć na wzór Młodej Ekstraklasy.
Nie wiem skąd w ogóle pojawił się na forum pomysł z Pawełkiem. Jego ściągnięcie nie byłoby póściem na łatwiznę. To byłoby założenie Syzyfowi, pchającemu kamień pod górę, dodatkowo plecaka pełnego cegieł. Pawełek nie umywa się do Pareiki i mam nadzieję, że to tylko s-f.
Odpowiedz cytując