|
Jeśli chodzi o Burasa wczoraj w dodarku krakowskim Dziennika Polskiego był wywiad z chłopakiem. Wyraźnie czuć, że nie chce przychodzić do Wisły by grać w ME, zwłaszcza że wywalczył z Hutnikiem awans do III ligi. Napewno bardziej by się ogrywał w Hutniku aniżeli w Młodej Wiśle i gość sobie zdaje z tego sprawę.
|