Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56170
Stary 25.05.2012, 09:25
Jeśli chodzi o Burasa wczoraj w dodarku krakowskim Dziennika Polskiego był wywiad z chłopakiem. Wyraźnie czuć, że nie chce przychodzić do Wisły by grać w ME, zwłaszcza że wywalczył z Hutnikiem awans do III ligi. Napewno bardziej by się ogrywał w Hutniku aniżeli w Młodej Wiśle i gość sobie zdaje z tego sprawę.
Odpowiedz cytując