AS prosze Cię..Właśnie przez takie podejście, w Polsce dzieją się takie patologie..Ludzie wybierają oczami, a nie treścią..Nic mnie tak nigdy nie w....iało, jak ludzie którzy głosowali na Kwacha a ich jedynym argumentem, było to, że prezydent to funkcja reprezentatywna, zapominając przeszłość tego...
Przypierdzielasz się bezpodstawnie o kompetencje Fotygi, a nie przeszkadza Ci filozof będący Ministrem Sprawiedliwości, zwykly politolog bez żadnego doświadczenia jako Minister Transportu i Budownicctwa i cała reszta ministrów PeOwskich, którzy ze swoim resortem nie mają nic wspólnego..W tej sytuacji wonty do tego na co wydaje PiS swoje "partyjne" pieniądze są conajmniej śmieszne..
PS. Ciekawy wywiad z prawdziwym Profesorem..
http://nowyekran.tv/index.php?page=v...&vid_id=100197