Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 25.05.2012, 07:34
No proszę - przed Kosteckim na ring wyjdzie Szpilka:


Cytat:
Artur Szpilka nie pojedzie na razie do Władimira Kliczki. 23-latek, który miał wielkiemu mistrzowi pomóc w przygotowaniach do lipcowej walki z Tonym Thompsonem, w tym czasie będzie walczyć o swój pierwszy duży tytuł. - Prawdopodobnie będzie to pojedynek o młodzieżowe mistrzostwo świata WBC [tutaj jest wakat - red.]. Z kim? Cała sprawa wyszła dopiero w środę. Rozesłaliśmy informacje. Zobaczymy, jakie będą propozycje - mówi Piotr Werner z promującej "Szpilę" grupy 12 Rounds KnockOut Promotions.


O tytuł Artur będzie walczyć 30 czerwca w Łodzi lub Gdańsku na gali Roya Jonesa Jr. W pojedynku wieczoru legendarny Amerykanin zmierzy się z Dawidem Kosteckim, a przed nim na ring ma wyjść właśnie Szpilka. - Z tego względu na jesień przełożyliśmy sparingi z Kliczką. Artur wcześniej walczyć będzie przecież w Bydgoszczy [2 czerwca z Gonzalo Omar Basile - red.], więc musi być odpowiednio przygotowany - dodaje Werner.

Pomysł, żeby "Szpila" pojawił się między linami tuż przed Jonesem Jr., wyszedł od samego słynnego pięściarza. - No tak, oni uważają chłopaka za wschodzącą gwiazdę, a ponieważ gala będzie pokazywana także w Ameryce, chcą pomóc nam Artura promować - zdradza Werner.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując