Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13806
Stary 24.05.2012, 23:05
rps16 napisał(a):Wyświetl post
a kto to ku..a jest ?
to jest właśnie zmiana polityki Wisły. I prawidłowa. Ludzie narzekali - gdzie młodzi, gdzie Polacy. I o to on, jeden z młodych Polaków. Swoją drogą Rozwój Katowice ma dobrą młodzież, więc warto tam przeczesać zawodoników.
Odpowiedz cytując