Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17211
Stary 24.05.2012, 23:01
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że na etapie uświadomienia społeczeństwa, że atom jest dobry.Tymczasem Niemcy swoje atomowe zamykają i znów przerzucają się na węgiel bo mają go dużo
(discovery channel -Wielkie maszyny)
Nie ma się co sugerować tym, że Niemcy czy ktoś inny zamyka elektrownie. Mają one już swoje lata a nie są przecież wieczne i mają ograniczoną zresztą chyba dość restrykcyjnie przepisami żywotność. Poza tym swoje robią ekoterroryści, którzy zresztą są w swoim uporze przeciwko energii atomowej komiczni. Elektrownie nuklearne są jednymi z najbardziej przyjaznych dla środowiska, a w zamian dostaną jedną z najbrudniejszych form energii.

wislak - czyli raczej można spokojnie powiedzieć, że termin 2020 jest zupełnie nierealny. Szkoda, bo nie ma według mnie na co czekać.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!