Pablo84 napisał(a):

Wydaje mi się, że na etapie uświadomienia społeczeństwa, że atom jest dobry.Tymczasem Niemcy swoje atomowe zamykają i znów przerzucają się na węgiel bo mają go dużo 
(discovery channel -Wielkie maszyny)
|
Nie ma się co sugerować tym, że Niemcy czy ktoś inny zamyka elektrownie. Mają one już swoje lata a nie są przecież wieczne i mają ograniczoną zresztą chyba dość restrykcyjnie przepisami żywotność. Poza tym swoje robią ekoterroryści, którzy zresztą są w swoim uporze przeciwko energii atomowej komiczni. Elektrownie nuklearne są jednymi z najbardziej przyjaznych dla środowiska, a w zamian dostaną jedną z najbrudniejszych form energii.
wislak - czyli raczej można spokojnie powiedzieć, że termin 2020 jest zupełnie nierealny. Szkoda, bo nie ma według mnie na co czekać.