No to wiemy kto rządzi w Polsce. Okazuje się że ..... LOT:
http://fakty.interia.pl/polska/news/...nikiem,1801205
Następnym razem ryży knecht ogłosi że nie może sie spotkać z Obamą bo po 17 sprzątaczki w URM nie zgadzają sie na to aby ktokolwiek obcy przeszkadzał im w pracy

.
I jeszcze to:
http://fakty.interia.pl/swiat/news/p...szenko,1801221
Taksówkarze powiedzieli mu żeby spierd... to chłop chce się troche polansować na Ukrainie. Moim zdaniem gdyby zamiast jechać z byłym premierem Belgii wybrał się tam z posłem/posłanką Grodzicką audiencję miałby jak w banku. Takiego dziwoląga każdy chciałby zobaczyć

. Jak czytam takie teksty to zaczynam sie zastanawiać po chu... nam ta cała Unia

Po to żeby lansować gościa od pedałów, transwescytów i narkomanów
