Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 24.05.2012, 22:35
Hefajstos napisał(a):Wyświetl post

Edit: przecież na boisku ćwiczą juniorzy? I w zeszłym roku też grupy z TS? Co byś chciał tam jeszcze?
mam nadzieje że to była ironia. Widziałeś kiedykolwiek z bliska jak to boisko wygląda Nasze osiedlowe jest równiejsze

Odpowiedz cytując