Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17207
Stary 24.05.2012, 22:28
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Wybaczcie, że wtrącę się w wasze urocze rzucanie mięsem. Czy ktoś w miarę zorientowany jest w stanie powiedzieć, na jakim etapie jesteśmy w kwestii budowy elektrowni atomowej? Bo parę lat temu coś zaczęto w tym kierunku działać (albo pozorować działanie) i nie wiem, czy coś się posuwa do przodu tutaj?
Wydaje mi się, że na etapie uświadomienia społeczeństwa, że atom jest dobry.Tymczasem Niemcy swoje atomowe zamykają i znów przerzucają się na węgiel bo mają go dużo
(discovery channel -Wielkie maszyny)

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/