1. Wybacz że przeszkadzamy ci w konsumowaniu meczu. z mojej strony koniec OT
2. od kilku lat nie ma ani grosza na bazę a później kontraktuje się Jirsaków, Jaliensów, Lamejów, Nuniezów Jovaniców i na ich kontrakty pieniądze nagle się znajdują

Rzeźba w gównie, brak jakiegokolwiek perspektywicznego myślenia.
3. licencja nie jest najważniejsza, ważniejszy jest prestiż a w tym momencie NAJGORSZY klub poprzedniego sezonu ma lepsze warunki do treningu od nas(z perspektywy czasu wymiana za kabel okazała się średnio opłacalna bo w żaden sposób nie potrafiliśmy wykorzystać terenów boiska lekkoatletycznego)