SWEET_83 napisał(a):

|
A Czekaj ,Uryga to tez emeryci? Chłopie po to wzielismy Głowackiego zeby mieli sie od kogo młodzi uczyć.
|
A skąd wiesz czy Uryga i Czekaj chcą się uczyć od starszych? Może chcą sami liderować? Znasz ich? Wiesz jakie mają charaktery? A może chcą wypieprzyć przy byle ofercie z "Zachodu" jak Kokoszka? Typowe usprawiedliwienie na ściaganie emerytów vel. ambasadorów. Kto i czego się nauczył we Wiśle od Żurawskiego po jego powrocie?