Wyświetl pojedynczy post
Hefajstos
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 24.05.2012, 21:39
Myślisz, ze gbyby mój "staż" jak to określasz, był dłuższy, to bym też zidiociał? Opisuję, co widzę. Ale to jest temat na inną dyskusję.

Co do bazy - miej na uwadze, że 14 mistrzostw nie zmienia stanu klubowej kasy. Nie zmienia tego też fakt, jak bardzo jesteśmy wielcy etc. etc. Od nadymania się też w kieszeni nie przybywa. A chodzą słuchy, że z kasą gorzej, niż źle. A koszty uciąć ciężko, chyba logiczne. A tu wołanie o bazę? Teraz? niby za co? Rozmawiajmy o czymś realnym? Na bajki jestem za stary.
Odpowiedz cytując