|
No i to jest cały elektorat PO - nie zagłosuję na nich (PiS) bo mali, brzydcy i tańczyć nie potrafią... Co tam kompetencje, wykształcenie, osiągnięcia czy nawet przekonania. Na Kwaśniaka po diecie kapuścianej też pewnie głosowałeś bo przystojny chłop i żonka fajna to ładnie nas w świecie będą reprezentować.
|