Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17205
Stary 24.05.2012, 21:23
No i to jest cały elektorat PO - nie zagłosuję na nich (PiS) bo mali, brzydcy i tańczyć nie potrafią... Co tam kompetencje, wykształcenie, osiągnięcia czy nawet przekonania. Na Kwaśniaka po diecie kapuścianej też pewnie głosowałeś bo przystojny chłop i żonka fajna to ładnie nas w świecie będą reprezentować.