Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Hefajstos
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
56150
24.05.2012, 20:59
Jak Głowa był w Wiśle to był płacz, że "szklanka" i ciągle kontuzjowany siedział. Czy w ciągu dwóch lat magicznie ozdrowiał?
Hefajstos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hefajstos
Znajdź inne posty napisane przez Hefajstos