FraMat napisał(a):

ps.Słyszałem, że Żurawski sie odbudował
|
A co chałupe mu zburzyli ?
---------------
Głowacki, fajnie. O ile to będzie ten Głowacki, jakiego pamiętamy z okresu gdy grał z Cleberem i Marcelo. Choć na tle naszej mizerii to nawet ten wcześniejszy jest Ok.
Fajną parę z Jaliensem będą tworzyć
