Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56147
Stary 24.05.2012, 20:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post

ps.Słyszałem, że Żurawski sie odbudował
A co chałupe mu zburzyli ?

---------------



Głowacki, fajnie. O ile to będzie ten Głowacki, jakiego pamiętamy z okresu gdy grał z Cleberem i Marcelo. Choć na tle naszej mizerii to nawet ten wcześniejszy jest Ok.

Fajną parę z Jaliensem będą tworzyć
Odpowiedz cytując