Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17202
Stary 24.05.2012, 20:39
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Na pytanie nie odpowiedziałeś, a było naprawdę bardzo proste, wręcz prostackie. Partie polityczne mają prawo doboru ekspertów, czy AS-82 im to prawo odbiera

Przypominam Ci, że PiS jest w tej chwili partią opozycyjną i to czy w ogóle jakakolwiek ich ustawa wchodzi pod obrady Sejmu, jest uzależnione przede wszystkim od marszałka. Od marszałka do Trybunału Konstytucyjnego droga jeszcze jest daleka bo trzeba większość w Sejmie zdobyć. Więc jeżeli masz pretensje o buble prawne to chyba od 5 lat do obecnej większości parlamentarnej... czyż nie
Ja nikomu nie bronie korzystania z uslug ekspertów w celu poprawy np. stanowionego prawa , pytam tylko czy nie nadużywa się tej możliwości ,że pod płaszczykiem zatrudniania ekspertów zatrudnia sie swoich kolesi .
Co do bubli prawnych nie był to zarzut do PISu tylko ogólnie do wszystkich rządów , które mając tą kasę niby na ekspertów , jak widać nie wykorzystują jej właściwie .