Ja nikomu nie bronie korzystania z uslug ekspertów w celu poprawy np. stanowionego prawa , pytam tylko czy nie nadużywa się tej możliwości ,że pod płaszczykiem zatrudniania ekspertów zatrudnia sie swoich kolesi .
Co do bubli prawnych nie był to zarzut do PISu tylko ogólnie do wszystkich rządów , które mając tą kasę niby na ekspertów , jak widać nie wykorzystują jej właściwie .