Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17201
Stary 24.05.2012, 20:39
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Wybaczcie, że wtrącę się w wasze urocze rzucanie mięsem. Czy ktoś w miarę zorientowany jest w stanie powiedzieć, na jakim etapie jesteśmy w kwestii budowy elektrowni atomowej? Bo parę lat temu coś zaczęto w tym kierunku działać (albo pozorować działanie) i nie wiem, czy coś się posuwa do przodu tutaj?
cos sie posuwa trwaja konsultacje pomiedzy inwestorem (nie wiem kto to formalnie) a biurem projektow. w grze sa trzy lokalizacje
WISŁA PANY !!