martin_6 napisał(a):

|
Wybaczcie, że wtrącę się w wasze urocze rzucanie mięsem. Czy ktoś w miarę zorientowany jest w stanie powiedzieć, na jakim etapie jesteśmy w kwestii budowy elektrowni atomowej? Bo parę lat temu coś zaczęto w tym kierunku działać (albo pozorować działanie) i nie wiem, czy coś się posuwa do przodu tutaj?
|
cos sie posuwa trwaja konsultacje pomiedzy inwestorem (nie wiem kto to formalnie) a biurem projektow. w grze sa trzy lokalizacje