Wyświetl pojedynczy post
Hefajstos
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56145
Stary 24.05.2012, 20:35
Właśnie czekam, aż zacznie się plucie na Bednarza, że staruchów ściąga, tak jak odbyło się to z Valckxem. Głowa, Brożki, Zieniu, Pawełek? "Młodzi, zdolni Polacy"? Ha. ha. ha. Powtarzamy historię z budowaniem kadry "na już" jak przed LM. Za rok znowu płacz będzie, że pieniędzy dalej nie ma, my dalej bez młodej, ambitnej kadry, a na ławce dogorywają czekający na zawodową emeryturę. Surprise! Samo się stało
Odpowiedz cytując