Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56140
Stary 24.05.2012, 20:26
Z 33 latkami na pewno dużo osiągniemy nie ma co....Zamiast brać młodych na lata i ogrywać ich i może kiedy coś wypali to bierzemy emerytów.Tak ja wiem, że nie ma kasy,ale co z nimi osiągniemy?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując