SWEET_83 napisał(a):

Nie chce krakać ale jak Lolek pisze ze testy medyczne w poniedziałek ma przejsc jakiś piłkarz a jak to bedzie Mariusz Pawełek?!
tfu tfu tfuuuuuu OBY NIE !!!
|
Na rezerwe czemu nie, Pareiki w zyciu z bramki nie wygryzie a na lawce solidny zmioennik