|
Hmm, " obrońca nie jest od wyprowadzania piłki", a niby jak ma ona wydostać się za naszej połowy na tą drugą, znaczy rywala. No tak, nie ma to jak złote myśli z forum. No a później dziwimy się że gramy w Polsce archaiczną piłkę , znaczy wykop bramkarza, lub "dzida do napastnika, a jak już ktoś opanuje stałe fragmenty gry jak Śląsk Wrocław to od razu jest Mistrzem Polski w naszej kopanej. Ech w sumie dobrze , że nasza reprezentacja Polski ma w składzie tych co niewiele grali w naszej za przeproszeniem ekstraklasie. A co do problemu to niech tym wyprowadzaniem zajmą sie boczni, ot Jovanović, a zwłaszcza ten co go jeszcze nie ma czyli nasz mityczny już lewy obrońca ...LO ciekawie kiedy Wisła takiego sprowadzi.
|