Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Offline
#
56132
24.05.2012, 19:44
dynek jeśli tak sądzisz to powodzenia...potem się człowiek dziwi, że opinie kibiców tak bardzo różnią się od rzeczywistości...
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
mimon89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mimon89
Znajdź inne posty napisane przez mimon89