Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21247
Stary 24.05.2012, 19:34
crux.a napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...Warszawa_.html

Bardzo interesujący wywiad.
Ma taką samą wartość jak wywiad kibica Cracovii z krwi i kości na temat Wisły.

"Nasza" odpowiedź - http://legionisci.com/news/48470_Kol...rie_Legii.html


Daja`n napisał(a):Wyświetl post
0 22 już ci raz pisałem ale widzę że nie dociera do ciebie nic w języku ojczystym to napiszę ci po "łacinie" jak masz jaja to pisz na forum a nie zaśmiecaj mi skrzynki cwe(7)u jeden!Ja nie mam już słów czemu ten gość jest dalej tolerowany czego potrzeba żeby moderator z krwi i kości Wiślak usunął raz na zawsze ten wrzód tego forum?!
No, a ja Ci na tego typu propozycje odpisałem:

Cytat:
Ale po co mistrzu? Kogo obchodzą jakieś spinki między mną, a tobą?
I swoje podtrzymuję.

P.S. Zresztą na pw też mi się nie chce z Tobą rozmawiać, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż wysłuchiwanie Twojego szczekania o pedałach, cwelach, wrzodach i innych tego typu przedszkolnych wyzwiskach. Niniejsza odpowiedź jest ostatnią moją wypowiedzią skierowaną do Ciebie. Dalej obrzydzenia nie jestem w stanie już powstrzymać.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 24.05.2012 o godz. 19:40.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując