crux.a napisał(a):

Ma taką samą wartość jak wywiad kibica Cracovii z krwi i kości na temat Wisły.
"Nasza" odpowiedź -
http://legionisci.com/news/48470_Kol...rie_Legii.html
Daja`n napisał(a):

|
0 22 już ci raz pisałem ale widzę że nie dociera do ciebie nic w języku ojczystym to napiszę ci po "łacinie" jak masz jaja to pisz na forum a nie zaśmiecaj mi skrzynki cwe(7)u jeden!Ja nie mam już słów czemu ten gość jest dalej tolerowany czego potrzeba żeby moderator z krwi i kości Wiślak usunął raz na zawsze ten wrzód tego forum?!
|
No, a ja Ci na tego typu propozycje odpisałem:
Cytat:
|
Ale po co mistrzu? Kogo obchodzą jakieś spinki między mną, a tobą?
|
I swoje podtrzymuję.
P.S. Zresztą na pw też mi się nie chce z Tobą rozmawiać, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż wysłuchiwanie Twojego szczekania o pedałach, cwelach, wrzodach i innych tego typu przedszkolnych wyzwiskach. Niniejsza odpowiedź jest ostatnią moją wypowiedzią skierowaną do Ciebie. Dalej obrzydzenia nie jestem w stanie już powstrzymać.