Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 24.05.2012, 19:28
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko co do Chorwacji. Ma ktoś sprawdzoną lokację? Coś godne polecenia, czy lepiej jechać w ciemno?
Zdecydowanie zgadzam się z Arkasem, chodzi mi o Hvar. Polecam tą mieścinke na wyspie o takiej samej nazwie... Byłem i chętnie pojade raz jeszcze... Gdybyś potrzebował sprawdzonego lokum pisz na pw. Pozdro
Odpowiedz cytując