siekierski napisał(a):

|
Mam pytanko co do Chorwacji. Ma ktoś sprawdzoną lokację? Coś godne polecenia, czy lepiej jechać w ciemno?
|
Zdecydowanie zgadzam się z Arkasem, chodzi mi o Hvar. Polecam tą mieścinke na wyspie o takiej samej nazwie... Byłem i chętnie pojade raz jeszcze... Gdybyś potrzebował sprawdzonego lokum pisz na pw. Pozdro