Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56128
Stary 24.05.2012, 19:26
Głowa, witamy z powrotem w domu! Po dwóch latach mamy wreszcie prawdziwego obrońcę. Jedyny w miarę sensowny środkowy obrońca sprowadzony w tym czasie z zagranicy Chavez i tak Arkowi nie dorasta do pięt pod względem umiejętności. O Bunozie, czy Żaliensie nie ma po co nawet pisać. Oby tylko kontuzje Arka omijały. Jeśli tak, to na pewno będzie wzmocnieniem. Nie to, co Żaliens.
Odpowiedz cytując