Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#575
Stary 24.05.2012, 18:53
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko co do Chorwacji. Ma ktoś sprawdzoną lokację? Coś godne polecenia, czy lepiej jechać w ciemno?
Ekhm, przecież jak siedzisz Barze (a na wskzuje Twój podpis) to raczej łatwiej Ci na miejsce znaleźć informacje,

Co do jazdy w ciemno, to w Cro raczej zawsze znajdziesz kwaterę, tyle, że w sezonie tzw. wysokim może nie zawsze być ona od ręki i w takim standardzie jaki oczekujesz. Poza 15 lipca - 15 sierpnia najlepiej jechać w ciemno.

Z miejscówek Peljesać, wyspy Korcula, Hvar, Rab ewentualnie Istria, to bym polecał.
Odpowiedz cytując