siekierski napisał(a):

|
Mam pytanko co do Chorwacji. Ma ktoś sprawdzoną lokację? Coś godne polecenia, czy lepiej jechać w ciemno?
|
Ekhm, przecież jak siedzisz Barze (a na wskzuje Twój podpis) to raczej łatwiej Ci na miejsce znaleźć informacje,
Co do jazdy w ciemno, to w Cro raczej zawsze znajdziesz kwaterę, tyle, że w sezonie tzw. wysokim może nie zawsze być ona od ręki i w takim standardzie jaki oczekujesz. Poza 15 lipca - 15 sierpnia najlepiej jechać w ciemno.
Z miejscówek Peljesać, wyspy Korcula, Hvar, Rab ewentualnie Istria, to bym polecał.