|
Melikson wcale nie musi odchodzić w tym okienku. Wisła nie gra w pucharach, więc równie dobrze może się okazać, że Melex odbuduje formę w trakcie rundy jesiennej i pójdzie za przyzwoity pieniądz w zimie - do jakiegoś klubu, który gra w pucharach, a gdzie faktycznie zanotuje awans sportowy i finansowy odpowiedni do swoich ( nieprzeciętnych bądź co bądź ) umiejętności.
|