Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56111
Stary 24.05.2012, 18:05
Widac troche zapowiedzi z poczatku kadencji Łysego sie różnią od tego co teraz mamy. Bo ani to raczej nie bedzie Polska Wisła ( chyba że ze średnia + 30) albo znowu zagraniczna, cięzko im znalezc równowage miedzy Polakami i obcokrajowcami jak i miedzy młodymi a bardzoodswiadczonymi piłkarzami
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując