da się. mozesz utworzyc u siebie serwer FTP. ale to nic nie da skoro Twoja prędkośc uploadu(wrzucania do sieci) to tylko 16kb/s i z taką prędkością on może pobierać od Ciebie. on będzie pobierał z taką prędkością z jaką Ty wysyłasz plik do niego, i tu predkosc jego łącza nie ma znaczenia tylko twojego. lepiej spakować plik WinRar'em, podzielić na party np. po 200Mb. i wrzucić na jakiś darmowy serwer i przesłać mu linki. to bedzie najlepsze wyjście. pzdr
