|
Senior Member
Offline
|
|
bonawentura napisał(a): 
|
Zdziwisz się i to bardzo. Będziemy grać jeszcze większym szrotem niż w tym sezonie, o ile to co było uznać za szrot.
|
Oj tam, oj tam. Nasza liga jest tak słaba że nasza kadra po drobnych wzmocnieniach nie różni sie od tych co mają inni, a nawet jest ciut lepsza , problem w atmosferze w drużynie i stabilnej pracy jednego trenera.
Pareiko jest dobrym bramkarzem a nam potrzeba piłkarzy na inne pozycje. Zawsze od biedy przy jakieś kontuzji bronić może Jovanić. Jakiś młody bramkarz lepszy od Jovanicia by się może i przydał, ale priorytet to nie jest, a i przyjście Pawła Brożka czy tego Romella Quioto też nie jest złym rozwiązaniem, a wręcz bardziej oczekiwanym niż polowanie na nowego bramkarza.
Nam brak piłkarzy na inne pozycje, nadal nie ma LO, dobrego def. pomocnika, a zwłaszcza skrzydłowych, bo Kirm to Kirm, a Iliew ma swoje lata, zaś Mały to piłkarz grający tylko pod siebie, więc jeden kreatywny Melikson to za mało. LO, def. pomocnik, skrzydłowi to są priorytety.
|
|