Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56107
Stary 24.05.2012, 16:32
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Zdziwisz się i to bardzo. Będziemy grać jeszcze większym szrotem niż w tym sezonie, o ile to co było uznać za szrot.
Oj tam, oj tam. Nasza liga jest tak słaba że nasza kadra po drobnych wzmocnieniach nie różni sie od tych co mają inni, a nawet jest ciut lepsza , problem w atmosferze w drużynie i stabilnej pracy jednego trenera.


Pareiko jest dobrym bramkarzem a nam potrzeba piłkarzy na inne pozycje. Zawsze od biedy przy jakieś kontuzji bronić może Jovanić. Jakiś młody bramkarz lepszy od Jovanicia by się może i przydał, ale priorytet to nie jest, a i przyjście Pawła Brożka czy tego Romella Quioto też nie jest złym rozwiązaniem, a wręcz bardziej oczekiwanym niż polowanie na nowego bramkarza.

Nam brak piłkarzy na inne pozycje, nadal nie ma LO, dobrego def. pomocnika, a zwłaszcza skrzydłowych, bo Kirm to Kirm, a Iliew ma swoje lata, zaś Mały to piłkarz grający tylko pod siebie, więc jeden kreatywny Melikson to za mało. LO, def. pomocnik, skrzydłowi to są priorytety.
Odpowiedz cytując