Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17192
Stary 24.05.2012, 16:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile AS zarabia... złodziej jeden

AS - rozbawiłeś mnie do łez. Jak można porównywać zatrudnienie przez PiS Fotygi z "rozkazem" zatrudnienia w zaprzyjaźnionej spółeczce swojego synka... Ty naprawdę nie dostrzegasz różnicy?
Porównując moje pobory z poborami Fotygi to jestem nędzarzem

Jak dla mnie oba przypadki ,syna Tuska jak i Fotygowej są przykładem nepotyzmu i akurat ten Fotygi wydaje mi sie bardziej oczywisty i ordynarny , no ale to jak widać tylko moje zdanie w tym temacie , bo Fotyge juz od 87 roku przerzucaja "z jednego odcinka robót na drugi" ,raz miejsce w zarzadzie , raz w jakims zwiazku zawodowym , tu ministerstwo , tu doradzanie czy bycie ekspertem , jak z komedii Barei "Fotyga jest z zawodu...dyrektorem "