serek.c2 napisał(a):

Ciekawe ile AS zarabia... złodziej jeden 
AS - rozbawiłeś mnie do łez. Jak można porównywać zatrudnienie przez PiS Fotygi z "rozkazem" zatrudnienia w zaprzyjaźnionej spółeczce swojego synka... Ty naprawdę nie dostrzegasz różnicy?
|
Porównując moje pobory z poborami Fotygi to jestem nędzarzem
Jak dla mnie oba przypadki ,syna Tuska jak i Fotygowej są przykładem nepotyzmu i akurat ten Fotygi wydaje mi sie bardziej oczywisty i ordynarny , no ale to jak widać tylko moje zdanie w tym temacie

, bo Fotyge juz od 87 roku przerzucaja "z jednego odcinka robót na drugi"

,raz miejsce w zarzadzie , raz w jakims zwiazku zawodowym , tu ministerstwo , tu doradzanie czy bycie ekspertem , jak z komedii Barei "Fotyga jest z zawodu...dyrektorem "
