|
Przestańcie już karmić tego trolla, to sam zniknie. Nie wierzę że ktoś może być aż tak głupi, albo zaślepiony. Są ludzie w Polsce którym na rękę to że rządzi Platforma i zawsze będą ich bronili i nasz As to typowy przykład tego. Założę się (choć pewnie zaraz napisze że tak nie jest), że albo sam , albo ktoś od niego z rodziny pobiera co miesiąc z ministerstwa okrągłą sumkę za grzanie urzędniczego fotela. Więc co ma pisać, że Platforma jest zła? Siedzi przed kompem i im większe głupoty pisze i bardziej Was tym wpieni tym mu lepiej i ma z tego ubaw, bo mali ludzie tak po prostu mają...
|