jason wiślak napisał(a):

|
Tak poważnie, to moze chodzi o "blokowanie" transferów przez zarząd...
|
Albo przez Radę Nadzorczą, chociaż patrząc na Przewodniczącego RN i Prezesa Zarządu ( wg. strony oficjalnej ) to bez różnicy
Mam nadzieję,że się mylę zarówno ja, jak i Przedmówca.