Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56099
Stary 24.05.2012, 13:17
milosz napisał(a):Wyświetl post
A co z młodymi zdolnymi Polakami (!?) lub talentami z zagranicy (Romell Quioto, hmm, może..) , Głowacki, Zieniu, Brożki pod takich nie podpadają ...

Ot kolejna prowizorka się nam szykuje, czyli nic nowego. Byle tylko jakiś nowy Marcelo, lub nowy Melikson, lub chociaż nowy Biton na pół sezonu, bo inaczej pozostaje tylko nadzieja w Probierzu, a ten na wybitnego trenera to nie wygląda.

Jedyne co daje nadzieje że nasza liga kopana jest tak słaba, że w nowym sezonie górna połówka jest raczej pewna i tradycyjna walka o MP, a minimum podium też, bo 2 kiepskie sezony z rzędu się Wiśle Cupiała nie zdarzają.
Zdziwisz się i to bardzo. Będziemy grać jeszcze większym szrotem niż w tym sezonie, o ile to co było uznać za szrot.
Odpowiedz cytując