jason wiślak napisał(a):

@up Dokładnie, tez zwróciłem na to uwagę Bednarz jakby nie był pewny, mimo wszystko, że Głowacki zagra w Wiśle.
Tak poważnie, to moze chodzi o "blokowanie" transferów przez zarząd...
|
Już bardziej odbieram to jako chwalenie się sukcesami, nawet tymi połowicznymi. Takie wywieranie presji na zarządzie i proszenie o kasę na kontrakty to przecież 'Basałajowskie' zachowanie niegodne Bednarza.
Wydaje mi się że oferta dla Głowy jest kiepska i niewystarczająca więc Arek wstrzymuje decyzje. A że ma na nią czas to ..... po co się spieszyć? Tutaj my jego zapraszamy do współpracy a nie odwrotnie o czym świadczy ten news.