Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56097
Stary 24.05.2012, 13:13
A co z młodymi zdolnymi Polakami (!?) lub talentami z zagranicy (Romell Quioto, hmm, może..) , Głowacki, Zieniu, Brożki pod takich nie podpadają ...

Ot kolejna prowizorka się nam szykuje, czyli nic nowego. Byle tylko jakiś nowy Marcelo, lub nowy Melikson, lub chociaż nowy Biton na pół sezonu, bo inaczej pozostaje tylko nadzieja w Probierzu, a ten na wybitnego trenera to nie wygląda.

Jedyne co daje nadzieje że nasza liga kopana jest tak słaba, że w nowym sezonie górna połówka jest raczej pewna i tradycyjna walka o MP, a minimum podium też, bo 2 kiepskie sezony z rzędu się Wiśle Cupiała nie zdarzają.
Ostatnio edytowane przez milosz : 24.05.2012 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując