Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56096
Stary 24.05.2012, 13:10
No chyba to normalne - pół roku przed końcem kontraktu mogą podpisywać umowy z innym klubem - pierwszy przykład z brzegu - Łukasz G. podpisał kontrakt w styczniu, który miał obowiązywać od 1 lipca - tak to działa.
Odpowiedz cytując