Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17178
Stary 24.05.2012, 12:59
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Mnie interesuje aby zyc w normalnym kraju,z rządem który dba o polskich obywateli i przedsiębiorców.Wspierający nasz rodzimy przemysł i produkcje,dający prace.wtedy jak moje zdrowie pozwoli,mogę zapieprzać nawet do 70 r życia.
No to właśnie o tym piszemy. A Ty się tak strasznie denerwujesz . Właśnie polski sektor budowlany doświadcza na naszych oczach tej dbałości Oszukani zostali przedsiębiorcy przez mafię w której działają dzieci promionentnych Polityków partii rządzącej. Rodzimy przemysł, o którym piszesz jest obkładany przez nich coraz większymi POdatkami.
Piszesz że możesz zapieprzać do 70 lat jak Ci zdrowie pozwoli, a jak Ci nie pozwoli ? To i tak będziesz zapiepszac, jak bedziesz miał to szczęście, ze Cię pracodawca wcześniej nie wywali ze względu na stan zdrowia właśnie, a jak wywali to zostaje Ci chodzenie po śmietnikach by przezyć.
Wyobrażasz sobie np. 67 - letnich kierowców MPK, maszynistów PKP czy lotników, hutników, górników .

Gdzie ta 2 Irlandia ?