Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56092
Stary 24.05.2012, 12:56
@up Dokładnie, tez zwróciłem na to uwagę Bednarz jakby nie był pewny, mimo wszystko, że Głowacki zagra w Wiśle.
Tak poważnie, to moze chodzi o "blokowanie" transferów przez zarząd...
Odpowiedz cytując