Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17167
Stary 24.05.2012, 12:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Idze idze lemingu . Kradnie? Komu ukradła? Chyba że praca to dla leminga kradzież. Co ci sie nie podoba w roli eksperta? Może powiedz gdzie jest kasa którą Tusk wydał na "drogi" bo ci co je budowali kasy nie dostali.

Myślisz ze taką kompromitującą wrzutką zmienisz temat? Podobnie jak kolejny w stadku śmichu wartym filmem z Romanem? Starajcie się bardziej bo w ten sposób tylko się pogrążacie.



Ty jak każdy leming niczego nie rozumiesz. Wrzucając filmik z Romanem udowodniłeś to ponad wszelką wątpliwość .

Partia dostaje kasę na swoją działalność, PO dostaje dwa razy więcej niż PiS. Z tą kasa może robić co chce na przykład opłacać z niej analizy ekspertów. Wiem że dla otumanionego leminga Fotyga to nie ekspert, ale kogo obchodzi zdanie leminga. Zajmijcie się kolego archi lepiej tym na co kasę z dotacji wydaje PO . Bo kto wie czy nie na .....i, albo koks, ale to rozumiem was nie bulwersuje. Takiego programu lemingom nie wczytali, leminga bulwersuje wszystko co jest związane z PiS albo Kaczyńskim, nawet to ze ten pije kawę, wyobrażacie sobie? Normalnie kawę pije, pewnie na koszt archiego i ASa, złodziej jeden.
Pelikanku strasznie jesteś zaślepiony.jak rządził Twój wódz Jaroslav,to pelo tez miało więcej kasy?Roman Ci przeszkadza pelikanku,bo na mównicy ustalił ze PiS i Kurski to kłamcy?Moze znów to bylo ustawione przez media?Biedni pisuarowcy.Musisz się przygotowywać na miesięcznicę w wawie ,bo do 10 jest już niedaleko.Jakbyś nie był krótkowzroczny,to byś zauważył co wkleiłem poniżej.Zycze Ci zdrowia pelikanku,wódz Jarosław i ojciec dyrektor będą z Toba do wygranych wyborów,aby dorwać się do większego koryta,bo gdybyś nie zauważył to każdy tam lgnie w jednym celu i po trupach do celu.