Pelikanku strasznie jesteś zaślepiony.jak rządził Twój wódz Jaroslav,to pelo tez miało więcej kasy?Roman Ci przeszkadza pelikanku,bo na mównicy ustalił ze PiS i Kurski to kłamcy?Moze znów to bylo ustawione przez media?Biedni pisuarowcy.Musisz się przygotowywać na miesięcznicę w wawie ,bo do 10 jest już niedaleko.Jakbyś nie był krótkowzroczny,to byś zauważył co wkleiłem poniżej.Zycze Ci zdrowia pelikanku,wódz Jarosław i ojciec dyrektor będą z Toba do wygranych wyborów,aby dorwać się do większego koryta,bo gdybyś nie zauważył to każdy tam lgnie w jednym celu i po trupach do celu.