Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56089
Stary 24.05.2012, 12:08
Co to za nowa jakosc, informowanie, ze jestesmy BLISCY podpisania umowy z zawodnikiem X.
Toz to jest smieszne. Klubowa strona powinna sluzyc raczej do przedstawiania konkretow.
Odpowiedz cytując