4fan_player napisał(a):

„
Ricardinho miał dobre rekomendacje, dlatego postanowiliśmy go zaprosić na testy i zobaczyć jego umiejętności na żywo. Na tle naszych zawodników nie wypadł on dobrze, więc rezygnujemy z tego piłkarza” – poinformował Jacek Bednarz.
IMHO wystawiający te rekomendacje powinien dostać 'bana' ze strony klubu za próbę upchnięcia takowego szrotu.