Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56075
Stary 24.05.2012, 10:40
thechris napisał(a):Wyświetl post
Pareiko akurat też nie miał jakiegoś wybitnego sezonu. Wg rankingu weszło poza pierwszą szóstką w lidze... I w sumie ciężko się z tym nie zgodzić. To, że wyróżnia się we Wiśle nie oznacza, że się wyróżnia w całej lidze... Są lepsi, są gorsi... Patrząc z perspektywy obserwatora całej ligi to prostu przeciętniak w przeciętnym klubie. Naprawdę nie wyolbrzymiałbym klasy i umiejętności Pareiki. Jak odejdzie to odejdzie. To nie był ten sam Sergiej co z sezonu mistrzowskiego. I krzyczenie na kopaczy Standardu nie podnosi w moich oczach jego wartości piłkarskiej, która w przyszłym sezonie znowu pewnie trochę zjedzie w dół.
Ja p...!!!
Ranking Weszło!
Pareiko poza pierwszą szóstka bramkarzy!
To może zatrudnijmy panów redaktorów z Weszło na doradców Cupiała?

Może Pareiko nie miał wybitnego sezonu, ale patrząc na to co odstawiała nasza obrona, to Pareiko nam miejsce w górnej połówce tabeli uratował. Gdyby Wisła znalazła się na czele tabeli to redaktorzyny z Weszło Pareike też by wyżej ocenili
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując