|
Pareiko akurat też nie miał jakiegoś wybitnego sezonu. Wg rankingu weszło poza pierwszą szóstką w lidze... I w sumie ciężko się z tym nie zgodzić. To, że wyróżnia się we Wiśle nie oznacza, że się wyróżnia w całej lidze... Są lepsi, są gorsi... Patrząc z perspektywy obserwatora całej ligi to prostu przeciętniak w przeciętnym klubie. Naprawdę nie wyolbrzymiałbym klasy i umiejętności Pareiki. Jak odejdzie to odejdzie. To nie był ten sam Sergiej co z sezonu mistrzowskiego. I krzyczenie na kopaczy Standardu nie podnosi w moich oczach jego wartości piłkarskiej, która w przyszłym sezonie znowu pewnie trochę zjedzie w dół.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.05.2012 o godz. 10:30.
|